Wybierz pasujący rodzaj quizu i zacznij tworzyć!

Quiz Wiedzy

Załóż quiz

W tym quizie sprawdzamy wiedzę z wybranego tematu. Pytania mają jedną poprawną odpowiedź i kilka odpowiedzi niepoprawnych. Quiz idealnie nadaje się do sprawdzenia wiedzy Twoich znajomych - np. jak dobrze Cię znają :)

Przykłady:

Quiz Psychologiczny

Załóż quiz

Ten typ quizu ma każdą odpowiedź przypisaną do jakiegoś ustalonego wyniku. Przykład to quiz "Do której postaci z Kubusia Puchatka jesteś podobny?", gdzie wynikami jest np. Kubuś, Prosiaczek, Kłapouchy lub Tygrysek.

Przykłady:

Quiz Preferencji

Załóż quiz

To inaczej sonda lub test typu "Co wolisz?". Użytkownicy muszą zdecydować się na jedną spośród minimum dwóch propozycji (które często są przeciwieństwami). Po udzieleniu odpowiedzi na pytanie, użytkownik od razu widzi, jak odpowiadali inni.

Przykłady:

Quiz Uniwersalny

Załóż quiz

W tym quizie sami dobieramy punktację do odpowiedzi. Można go więc użyć jak quiz wiedzy w przypadku, gdy chcemy punktować częściowo poprawne odpowiedzi lub oceniamy natężenie cechy (np. "Czy jesteś romantyczny?")

Przykłady:

A Ty jaki masz pomysł na super quiz?

Lisa Scholfield

QuizMe!

Powyżej przedstawiliśmy tylko kilka przykładów quizów, które stworzyli nasi użytkownicy. Masz ochotę dołączyć do naszej quizowej rodziny? Zacznij tworzyć już dziś!

Pytania, uwagi, pomysły? Czekamy na Twoją wiadomość!