Jak dobrze pamiętasz wydarzenia z czasów PRL?

1 / 12

25 czerwca 1976 r. doszło do masowych wystąpień robotników. Zwłaszcza w jednym z miast miały one szczególnie ciężki przebieg. W ulicznych demonstracjach i walkach brało udział ok. 20 tys. osób. W odpowiedzi, m.in. na podpalenie siedziby Komitetu Wojewódzkiego PZPR, doszło do pacyfikacji protestów.

Radom

Łódź

Lublin

Kielce