Jaka emocja w Tobie dominuje?

1 / 8

Nie wiem, a jeśli tak, to pewnie zasłużyłem.

Raczej nie.

Chyba nie/nie wiem.

Brakuje mi szczęścia. Los nie zawsze jest łaskawy.

Tak, może, tylko nie do końca wiem czego...

Ehhh... może tak, a może nie....

Związku? Miłości? Nie wiem dokladnie, ale chwilowo jestem singlem...